Pagina 1 van 1

nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 31 jul 2014, 12:44
door greenmonster
Hallo Trabi liefhebbers.

Ik wil in mijn Trabi 601 een Nieuwe bodemplaat maken. De voorste en rechter chassisbalk moeten ook vernieuwd worden. hebben jullie tips hoe dit het beste aan te pakken. Zag dat het meeste gepuntlast zit. Kun je die lasjes het beste uitboren om het los te krijgen bijvoorbeeld?

Re: nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 31 jul 2014, 14:22
door Haiko
Puntlassen kun je uitboren. Evt met een speciale puntlasboor. Wel een heidense klus.

Re: nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 31 jul 2014, 14:40
door greenmonster
Haha typfoutje er moest gepuntlast staan. En dnk gewoon een kwestie van aan beginnen haha ik wil het wel allemaal 100% hebben vooral de onderkant want hij word straks serieus verlaagd

Re: nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 31 jul 2014, 19:54
door eeuwige_student
Ik neem aan dat je dan een nieuwe bodemplaat (origineel met dorpels en gewei) eronder wil gaan zetten?

Re: nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 02 aug 2014, 20:43
door Evan_s
Als je toch met de onderkant bezig gaat en wilt verlagen, kun je meteen zorgen dat de uitlaat door het gewei loopt. Heb daar wel foto's van, maar moet ik ff mn digitale archief induiken.

Re: nieuwe bodemplaat en chassisbalken

Geplaatst: 09 sep 2014, 10:33
door thijsverhulst
Jep alles origineel terugbouwen met balken en gewei. En de uitlaat door het gewei laten lopen is wel een goed idee ja. Is denk ik het beste om dan een gat te maken door het gewei en daar een pijpje in te lassen of niet? En dan de uitlaat erdoorheen met wat ruimte ertussen natuurlijk.