Pagina 1 van 1
Dakraam rubbers
Geplaatst: 31 jan 2015, 19:02
door thijsverhulst
Hallo mannen en vrouwen
Ik heb samen met mijn vriendin een 601 combi uit 1989. Deze heeft een dakraam. Nu zijn de rubbers niet meer super. Ik heb niet vaak een trabi gezien met een dakraam. En dus ook geen rubbers daarvan. Weet iemand welke rubbers dit zijn of waar te bestellen? En of dit überhaupt wel origineel is?
Alvast bedankt mensen!
Groetjes thijs
Re: Dakraam rubbers
Geplaatst: 31 jan 2015, 19:15
door ruton
Er was voor de Trabant een standaard dakraam, mogelijk zelfs al
ab Werk (dat zou ik na moeten zoeken). Er zijn er echter ook die met een Twingo dakraam succes hebben geboekt.
Hèt adres voor gummiprofielen is Walter Misselwitz. Ik zie dat momenteel zijn assortiment als een verzameling PDFjes is te downloaden.
Onder de link
PKW staat bij P601 een met toelichtingen (die luxe hebben ze niet allemaal) en een van die toelichtingen is
Dachrahmenprofil. met een beetje geluk is dat het profiel dat je nodig hebt.
Re: Dakraam rubbers
Geplaatst: 31 jan 2015, 19:27
door thijsverhulst
Aaah super!! Ik ga meteen ff kijken
Re: Dakraam rubbers
Geplaatst: 31 jan 2015, 21:09
door Haiko
Dachrahmenprofiel kan ook dat rubber zijn aan de achterkant onder de dakrand...
Lekt het tussen rubber en glas of dak en rubber? Als het langs het dak lekt, kun je het rubber afdichten met een speciale kit.
Re: Dakraam rubbers
Geplaatst: 01 feb 2015, 11:34
door thijsverhulst
Lekt tussen het glas en rubber. Had ook al gekeken of je het sluitmechanisme kan afstellen maar dat kan niet.